ERJ-U08D1213V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KOA Speer Electronics, Inc.
121 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U08D1213V
Numer produktu DigiKey
ERJ-U08D1213V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U08D1213V
Opis
RES 121K OHM 0.5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U08D1213V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)