ERJ-U06F2202V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U06F2202VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U06F2202VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U06F2202VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U06F2202V
Opis
RES 22K OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
22 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-U06F2202V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)