ERJ-U06F1870V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KOA Speer Electronics, Inc.
187 Ohms ±1% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U06F1870V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U06F1870VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U06F1870V
Opis
RES 187 OHM 1% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U06F1870V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)