ERJ-U03J913V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
YAGEO
KOA Speer Electronics, Inc.
Rohm Semiconductor
91 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U03J913V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U03J913VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U03J913VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U03J913VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U03J913V
Opis
RES 91K OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U03J913V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)