ERJ-U03D2703V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
KOA Speer Electronics, Inc.
270 kOhms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U03D2703V
Numer produktu DigiKey
ERJ-U03D2703V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U03D2703V
Opis
RES 270K OHM 0.5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U03D2703V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)