ERJ-U02J390X nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 9 631
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 10 000
Arkusz danych
39 Ohms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U02J390X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U02J390XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U02J390XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U02J390XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U02J390X
Opis
RES 39 OHM 5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-U02J390X Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)