ERJ-U02F4301X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U02F4301XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U02F4301XCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U02F4301XDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U02F4301X
Opis
RES 4.3K OHM 1% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
4.3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-U02F4301X Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)