ERJ-U02D2R21X jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
2.21 Ohms ±0,5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-U02D2R21X
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U02D2R21XTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U02D2R21X
Opis
RES 2.21 OHM 0.5% 1/10W 0402
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)