ERJ-U01J302C
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-U01J302CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-U01J302CCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-U01J302CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-U01J302C
Opis
RES 3K OHM 5% 1/20W 0201
Szczegółowy opis
3 kOhms ±5% 0,05W, 1/20W Mikroukład rezystory 0201 (0603 metryczne) Odporny na siarkę Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-U01J302C Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,010" (0,26mm)