ERJ-T08J334V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 16 709
Vishay Dale
W magazynie: 2 052
KOA Speer Electronics, Inc.
330 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-T08J334V
Numer produktu DigiKey
ERJ-T08J334V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-T08J334V
Opis
RES SMD 330K OHM 5% 1/3W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-T08J334V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)