ERJ-T06J101V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-T06J101VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-T06J101VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-T06J101VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-T06J101V
Opis
RES SMD 100 OHM 5% 1/4W 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-T06J101V Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)