ERJ-S1TJ361U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 177
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 131
Vishay Dale
W magazynie: 1 725
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
360 Ohms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S1TJ361U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S1TJ361U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S1TJ361U
Opis
RES 360 OHM 5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S1TJ361U Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)