ERJ-S1TF7873U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Vishay Dale
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
787 kOhms ±1% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S1TF7873U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S1TF7873U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S1TF7873U
Opis
RES 787K OHM 1% 1W 2512
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S1TF7873U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)