ERJ-S1TD68R1U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla ERJ-S1TD68R1U jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S1TD68R1U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S1TD68R1U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S1TD68R1U
Opis
RES 68.1 OHM 0.5% 1W 2512
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68.1 Ohms ±0,5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-S1TD68R1U Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2512 (6332 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)