ERJ-S1DD3R40U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.4 Ohms ±0,5% 0,75W, 3/4W Mikroukład rezystory 2010 (5025 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S1DD3R40U
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-S1DD3R40UTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S1DD3R40U
Opis
RES 3.4 OHM 0.5% 3/4W 2010
Szczegółowy opis
Współczynnik temperaturowy
-100/+600ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,197" x 0,098" (5,00mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)