ERJ-S14F3650U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 10 622
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 5 000
Arkusz danych
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
365 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S14F3650U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S14F3650U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S14F3650U
Opis
RES 365 OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S14F3650U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)