ERJ-S14F11R3U jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 8 900
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 14 590
Arkusz danych
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
11.3 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S14F11R3U
Numer produktu DigiKey
ERJ-S14F11R3U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S14F11R3U
Opis
RES 11.3 OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S14F11R3U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)