ERJ-S08J475V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-S08J475VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S08J475V
Opis
RES 4.7M OHM 5% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
4.7 MOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-S08J475V Modele
Współczynnik temperaturowy
-400 / +150ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)