ERJ-S08F4322V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 37 427
Arkusz danych
Bezpośrednie
Stackpole Electronics Inc
W magazynie: 0
Stackpole Electronics Inc
43.2 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S08F4322V
Numer produktu DigiKey
ERJ-S08F4322V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S08F4322V
Opis
RES 43.2K OHM 1% 1/4W 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S08F4322V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)