ERJ-S08F3903V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 58 691
Arkusz danych
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
390 kOhms ±1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S08F3903V
Numer produktu DigiKey
ERJ-S08F3903V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S08F3903V
Opis
RES 390K OHM 1% 1/4W 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S08F3903V Modele
Kategoria
Funkcje
Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)