ERJ-S06J304V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Panasonic Industry
W magazynie: 21 857
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
TE Connectivity Passive Product
Vishay Dale
300 kOhms ±5% 0,125W, 1/8W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S06J304V
Numer produktu DigiKey
ERJ-S06J304V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S06J304V
Opis
RES 300K OHM 5% 1/8W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S06J304V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)