ERJ-S03J682V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Panasonic Industry
W magazynie: 32 009
Bourns Inc.
W magazynie: 48 327
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
6.8 kOhms ±5% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-S03J682V
Numer produktu DigiKey
ERJ-S03J682V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S03J682V
Opis
RES 6.8K OHM 5% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-S03J682V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)