ERJ-S03F3301V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-S03F3301VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-S03F3301VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-S03F3301VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-S03F3301V
Opis
RES 3.3K OHM 1% 1/10W 0603
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±1% 0,1W, 1/10W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Odporny na siarkę, motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-S03F3301V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)