ERJ-PC3B1102V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KOA Speer Electronics, Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Nowości w DigiKey
Ilustracja dla ERJ-PC3B1102V jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-PC3B1102V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-PC3B1102VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-PC3B1102VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-PC3B1102VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PC3B1102V
Opis
RES SMD 11K OHM 0.1% 1/5W 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
11 kOhms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±25ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rezystancja
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Moc (W)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)