ERJ-PB6D3163V
Numer produktu DigiKey
P21302TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P21302CT-ND - Taśma cięta (CT)
P21302DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PB6D3163V
Opis
RES SMD 316K OHM 0.5% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
316 kOhms ±0,5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PB6D3163V Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)