ERJ-PB6B7681V
Numer produktu DigiKey
P20695TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P20695CT-ND - Taśma cięta (CT)
P20695DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PB6B7681V
Opis
RES SMD 7.68K OHM 0.1% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
7.68 kOhms ±0,1% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PB6B7681V Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)