ERJ-PB3B5360V
Numer produktu DigiKey
P19941TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P19941CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19941DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PB3B5360V
Opis
RES SMD 536 OHM 0.1% 1/5W 0603
Szczegółowy opis
536 Ohms ±0,1% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200 Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PB3B5360V Modele
Współczynnik temperaturowy
±50ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)