ERJ-PA3J512V
Numer produktu DigiKey
P5.1KBZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P5.1KBZCT-ND - Taśma cięta (CT)
P5.1KBZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PA3J512V
Opis
RES SMD 5.1K OHM 5% 1/3W 0603
Szczegółowy opis
5.1 kOhms ±5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PA3J512V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)