ERJ-PA3J161V
Numer produktu DigiKey
P160BZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P160BZCT-ND - Taśma cięta (CT)
P160BZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PA3J161V
Opis
RES SMD 160 OHM 5% 1/3W 0603
Szczegółowy opis
160 Ohms ±5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PA3J161V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)