ERJ-PA3D75R0V
Numer produktu DigiKey
ERJ-PA3D75R0V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PA3D75R0V
Opis
RES SMD 75 OHM 0.5% 1/3W 0603
Szczegółowy opis
75 Ohms ±0,5% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 0603 (1608 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PA3D75R0V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,022" (0,55mm)