ERJ-PA2J162X
Numer produktu DigiKey
P124534TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P124534CT-ND - Taśma cięta (CT)
P124534DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PA2J162X
Opis
RES 1.6K OHM 5% 1/5W 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1.6 kOhms ±5% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-PA2J162X Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)