ERJ-PA2D2052X
Numer produktu DigiKey
ERJ-PA2D2052X-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-PA2D2052X
Opis
RES 20.5K OHM 0.5% 1/5W 0402
Szczegółowy opis
20.5 kOhms ±0,5% 0,2W, 1/5W Mikroukład rezystory 0402 (1005 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-PA2D2052X Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,016" (0,40mm)