ERJ-P6WJ390V | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERJ-P6WJ390V |
Opis | RES SMD 39 OHM 5% 1/2W 0805 |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 39 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERJ-P6WJ390V Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±200ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Nie do nowych projektów | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,030" (0,75mm) |