ERJ-P6WJ270V
Numer produktu DigiKey
P16935TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16935CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16935DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P6WJ270V
Opis
RES SMD 27 OHM 5% 1/2W 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
27 Ohms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P6WJ270V Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,030" (0,75mm)