ERJ-P14J394U
Numer produktu DigiKey
P390KASTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P390KASCT-ND - Taśma cięta (CT)
P390KASDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P14J394U
Opis
RES SMD 390K OHM 5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
390 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P14J394U Modele
Współczynnik temperaturowy
±200ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)