ERJ-P14J243U nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 3 173
Arkusz danych
Similar
Panasonic Industry
W magazynie: 0
Arkusz danych
Vishay Dale
Vishay Dale
24 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa