ERJ-P14F3301U
Numer produktu DigiKey
P16114TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P16114CT-ND - Taśma cięta (CT)
P16114DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P14F3301U
Opis
RES SMD 3.3K OHM 1% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
3.3 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P14F3301U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)