ERJ-P14D9103U
Numer produktu DigiKey
ERJ-P14D9103U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P14D9103U
Opis
RES SMD 910 KOHM 0.5% 1/2W 1210
Szczegółowy opis
910 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P14D9103U Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)