ERJ-P14D1303U
Numer produktu DigiKey
ERJ-P14D1303U-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P14D1303U
Opis
RES SMD 130 KOHM 0.5% 1/2W 1210
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
130 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 1210 (3225 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ERJ-P14D1303U Modele
Kategoria
Funkcje
Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy
Prod.
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Status części
Aktywny
Obudowa dostawcy urządzenia
Rezystancja
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)