ERJ-P08J472V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Panasonic Industry
W magazynie: 4 190
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Panasonic Industry
W magazynie: 43 416
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
Udoskonalony
Vishay Dale
Udoskonalony
Riedon products by Bourns
Stackpole Electronics Inc
4.7 kOhms ±5% 0,667W, 2/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa