ERJ-P08D1433V
Numer produktu DigiKey
ERJ-P08D1433V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P08D1433V
Opis
RES SMD 143 KOHM 0.5% 2/3W 1206
Szczegółowy opis
143 kOhms ±0,5% 0,667W, 2/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P08D1433V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)