ERJ-P06F61R9V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-P06F61R9VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-P06F61R9VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-P06F61R9VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P06F61R9V
Opis
RES SMD 61.9 OHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
61.9 Ohms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P06F61R9V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)