ERJ-P06F3481V jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3.48 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-P06F3481V
Numer produktu DigiKey
ERJ-P06F3481V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P06F3481V
Opis
RES SMD 3.48 KOHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-P06F3481V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)