ERJ-P06F2202V nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Dale
W magazynie: 19 409
Arkusz danych
Similar
TE Connectivity Passive Product
W magazynie: 610 800
Arkusz danych
22 kOhms ±1% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-P06F2202V
Numer produktu DigiKey
10-ERJ-P06F2202VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-ERJ-P06F2202VCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ERJ-P06F2202VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P06F2202V
Opis
RES SMD 22 KOHM 1% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-P06F2202V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)