ERJ-P06D4700V | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERJ-P06D4700V |
Opis | RES SMD 470 OHM 0.5% 1/2W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 Ohms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERJ-P06D4700V Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 155°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |