ERJ-P06D2743V
Numer produktu DigiKey
ERJ-P06D2743V-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-P06D2743V
Opis
RES SMD 274 KOHM 0.5% 1/2W 0805
Szczegółowy opis
274 kOhms ±0,5% 0,5W, 1/2W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, odporny na impulsy Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-P06D2743V Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 155°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)