ERJ-L1WKJ47MU jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Arkusz danych
47 mOhms ±5% 1W Mikroukład rezystory 2512 (6332 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
ERJ-L1WKJ47MU
Numer produktu DigiKey
P47TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P47TCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-L1WKJ47MU
Opis
RES 0.047 OHM 5% 1W 2512
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
ERJ-L1WKJ47MU Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,252" x 0,126" (6,40mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)