ERJ-L08KF50MV
Numer produktu DigiKey
P50LPTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P50LPCT-ND - Taśma cięta (CT)
P50LPDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-L08KF50MV
Opis
RES 0.05 OHM 1% 1/3W 1206
Szczegółowy opis
50 mOhms ±1% 0,333W, 1/3W Mikroukład rezystory 1206 (3216 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-L08KF50MV Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)