ERJ-L06UJ75MV
Numer produktu DigiKey
P75NLTR-ND - Taśma i szpula (TR)
P75NLCT-ND - Taśma cięta (CT)
P75NLDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ERJ-L06UJ75MV
Opis
RES 0.075 OHM 5% 1/4W 0805
Szczegółowy opis
75 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa
Modele EDA/CAD
ERJ-L06UJ75MV Modele
Współczynnik temperaturowy
±100ppm/°C
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,028" (0,70mm)