ERJ-L06UJ75MV | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ERJ-L06UJ75MV |
Opis | RES 0.075 OHM 5% 1/4W 0805 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 12 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 75 mOhms ±5% 0,25W, 1/4W Mikroukład rezystory 0805 (2012 metryczne) Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu Gruba warstwa |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ERJ-L06UJ75MV Modele |
Kategoria | Funkcje Motoryzacja AEC-Q200, wykrywanie prądu |
Prod. | Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C |
Seria | Temperatura robocza -55°C - 125°C |
Status części Aktywny | Obudowa dostawcy urządzenia |
Rezystancja | Rozmiar / wymiar 0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,028" (0,70mm) |